Novo Vrijeme uvjerljivo izborilo dvoboj protiv Split Tommya
Malonogometaši Novog Vremena iz Makarske dvokorakom su izborili plasman u polufinale doigravanja za prvaka Hrvatske. U uzvratnoj utakmici četvrtfinala razbili su u gostima Murter s čak 6:0, što im je nakon 6:1 u prvoj utakmici bilo dovoljno da osiguraju dvije utakmice protiv Split Tommya.
Bila je ovo čak peta uzastopna pobjeda Makarana nad Murterinima, slavili su u obje utakmice prvog dijela lige, zatim na završnici Kupa te prošle subote u svojoj dvorani. Nisu Murterini imali nikakvih izgleda protiv raspoloženih gostiju, Novo Vrijeme je u svakom poluvremenu postigo po tri gola te nije dopustilo ni trunku dramatike.
Trostruki strijelac bio je Vedran Kazazić, po jedan gol zabili su Slovemac Igor Osredkar, Saša Babić te nekadašnji igrač splitskih Mejaša Marin Musinov.
U drugom četvrtfinalu između Vrgorca i Squarea još se treba odigrati uzvratna utakmica. Dubrovčani su u prvom dvoboju odigranom u Gospinom polju slavili sa 7:3, a revanš je u subotu u 20.30 sati u vrgoračkom Domu sportova. Pobjednika tog dvoboja u polufinalu doigravanja čeka zagrebački Nacional.


