ATP Madrid: Murray požurio na spavanje

Britanac je u četvrtak morao odigrati dva meča, iako je formalno njegov dvoboj 2. kola protiv Nijemca Philippa Kohlschreibera bio na rasporedu u srijedu. Međutim, kako se program prije njihovog meča odužio, Murray i Kohlschreiber su dvoboj započeli u 1 i 15 iza ponoći, a završili ga u tri ujutro.

Baš kao što je to učinio i dva dana prije, u finalu turnira u Muenchenu gdje je osvojio svoj prvi trofej na zemljanoj podlozi, Murray je opet svladao Nijemca. Pobjedom 6-4, 3-6, 6-0 Britanac se probio u osminu finala, gdje ga je već 18 sati po završetku dvoboja s Kohlschreiberom čekao Španjolac Marcel Granollers-Pujol.

Murray je požurio kako opet ne bi izgubio vrijedne sate sna i za 64 minute svladao Španjolca sa 6-2, 6-0.Murray će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Kanađanina Miloša Raonića i Argentinca Leonarda Mayera, a preostala tri četvrtfinalna para su: John Isner – Tomaš Berdych, Grigor Dimitrov – Rafael Nadal i David Ferrer – Kei Nishikori.

POSLJEDNJE DODANO: