PROVJERITE

Zbog radova na mreži dio Dalmacije privremeno ostaje bez električne energije

Piše:
Foto: PIXABAY

Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, dio potrošača u Dalmaciji u utorak će privremeno ostati bez opskrbe električnom energijom, izvijestio je HEP.

Bez struje će od 9 do 13 sati biti dio Podstrane, i to objekti u Ulici Duge njive na kućnim brojevima 35, 37, 39, 41, 43 i 45 te 40, 42, 44, 46 i 48.

U Splitu je prekid opskrbe električnom energijom predviđen od 8.30 do 12.30 sati na adresi Karamanova 6.

Najduži prekid očekuje stanovnike otoka Biševa, gdje će bez električne energije od 5 do 9 sati biti svi potrošači.

Iz HEP-a mole građane za razumijevanje te ističu da su prekidi opskrbe nužni radi redovitog održavanja i unapređenja elektroenergetske mreže.