Lepa Brena pala i slomila ruku, otkazana oba koncerta u Makarskoj, povrat novca od večeras
Popularna
pjevačica Lepa Brena u petak je doživjela nesreću u hotelskom resortu u Novom Vinodolskom gdje je prilikom pada slomila desnu ruku. Nesreća se dogodila tijekom jutra, na terasi hotela.
– Brena se okliznula i pala tijekom doručka. Slomila je ruku i odvezena je u bolnicu – kazao je za srpski Telegraf suprug pjevačice, Boba Živojinović (50).
– Dužnost mi je obavijestiti vas kako je Lepa Brena (53) jutros doživjela nesreću. Povrede su teške, a Brena je hitno hospitalizirana i u tijeku je operacija u specijalnoj bolnici u Lovranu – izvijestio je Brenin glasnogovornik Vedran Strukar.
U poslijepodnevnim satima javnosti će se obratiti šef kirurgije lovranske bolnice koji će iznijeti najnovije informacije.
Čak dva
koncerta Brena je trebala održati u popularnoj makarskoj diskoteci Petar Pan (petak i subota) gdje su oba njena nastupa u cijelosti rasprodana, no sve aktivnosti pjevačice
odgađaju se do daljnjega, što je i potvrđeno.
– Do daljnjeg neće nastupati, a otkazani su nastupi u Makarskoj i Bihaću – stoji u službenom priopćenju.
Od organizatora makarskog koncerta doznajemo kako će svi koji su kupili ulaznice za koncert srpske pjevačice moći dobiti povrat novca i to ovoga petka, na blagajni Petra Pana, od 22 sata.
Dok su se mnogi prepali za zdravlje svoje omiljene pjevačice, Lepa Brena je na svom profilu na jednoj društvenoj mreži objavila: “Pozdrav svima. Sve je ok. “
Uz nju je kao i uvijek njena obitelj koja je odmah nakon nesreće požurila u bolnicu.


