Vrgoračke nindže u subotu organiziraju zadnju humanitarnu akciju i otkrivaju svoje identitete

Piše:

Vrgorske nindže, skupina koja je postala poznata po dijeljenju poklona socijalno ugroženim građanima za vrijeme Božića, u subotu organiziraju svoju zadnju humanitarnu akciju, a tada će, najavili su, napokon otkriti i svoje identitete. Pomoći će teško bolesnom dječaku Toniju iz Kobiljače. U vrgorskom Domu športova s početkom u 19 sati organiziraju tombolu, a sav novac prikupljen prodajom listića ide malom Toniju koji boluje od leukemije i njegovoj obitelji.

– Naša ustrajnost na anonimnosti od početka našeg djelovanja unatoč zamolbama i pritiscima ostala je postojana i neuništiva poput korupcije u aktivnosti koju domicilni stanovnici ove zemlje nazivaju “politika”. S gnušanjem smo odbijali otkriti naš identitet, ali za potrebe malog Tonija ćemo to učiniti. No, anonimnost je bio naš glavni i jedini preduvjet djelovanja pa smo se svi složili da će s ovom akcijom Vrgorske nindže otići u povijest i ostat će samo lijepo sjećanje no nadamo se i motivacija za sve dobre ljude diljem naše zemlje u kojima titra plamen želje za promjenom sustava i svijeta u kojem živimo – poručile su Vrgoračke nindže.

Najavili su da su za subotu pripremili bogat zabavni program koji će kulminirati prijateljskom malonogometnom utakmicom između Vrgoračkih nindža i HMNK Vrgorac. Nastupit će lokalna Kulturno umjetnička društva, ekipa Zumbe by Antonela te Johnny Gitara & Zorica Andrijašević Donna.