Zagrebačka Mladost pobjednik odbojkaškog Kupa u obje konkurencije
Odbojkaši Mladosti Marina Kaštela nisu uspjeli u Kupu otići “od kraja”. U finalu odigranom u Rovinju zagrebačka je Mladost slavila s 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:22).
Zagrepčani su veći dio meča bili u prednosti, posebno su bili moćni na servisu, no Kaštelani su uspjeli u drugom setu poravnati premda su gubili 17:20. Ipak, više od jednog seta nisu uspjeli uzeti, a zagrebačka je Mladost iskoristivši treću set loptu obranila prošlogodišnji naslov. Prvo ime susreta bio je Peterlin s 25 poena, dok je u redovima Kaštelana prednjačio Vincek s dva manje, a pratio ga je Šestan sa 14.
Slavile i odbojkašice Mladosti
Pobjednice su kasnije postale i odbojkašice zagrebačke Mladosti. One su u finalu ženskog Kupa, također u Rovinju, nadigrale sastav Marine Kaštela s 3:1 (25:11, 23:25, 25:13, 25:22).
Najbolje kod pobjednica bile su Božena Čulo i Franka Vugec s 19 poena, a kod poraženih Anamarija Miljak s 13 i Danica Uljević s 11.


