Proteklog vikenda policajci PU Šibensko-kninske bavili su se slučajevima razbojništava i krađa. Tako je u Policijskoj postaji Knin dovršeno kriminalističko istraživanje nad 26-godišnjakom osumnjičenim za razbojničku krađu.
Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako je osumnjičeni 30. svibnja u Kninu, s ciljem pribavljanja materijalne koristi, iz trgovine u ruksak stavljao različite artikle s polica, a kad su ga djelatnice pokušale u tom spriječiti, jednu od njih je odgurnuo i tjelesno napao pritom je lakše ozlijedivši.
Osumnjičeni je uz kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave šibensko-kninske.
U Vodicama je nepoznati počinitelj uz prijetnju hladnim oružjem djelatnici trgovine sa sjedištem u Unešiću iz kase otuđio dvije koverte s dokumentima,Također u Vodicama, nepoznati je počinitelj na grubi način istrgnuo novac iz ladice u poslovnici sportske kladionice,
U Murteru je nepoznati počinitelj 43-godišnjaku otuđio električni romobil vrijednosti nekoliko tisuća kuna,