U tučnjavama teško ozlijeđena dva muškarca

Piše:

Policijski službenici policijske postaje Brač dovršili su kriminalističko istraživanje nad 25-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela teška tjelesna ozljeda. Naime, istoga se sumnjiči da je dana 24. srpnja 2023. godine u mjestu Supetar na Braču ispred ugostiteljskog objekta napao i ozlijedio  njemu poznatoga 25-godišnjaka.

Nakon naknadno pružene liječničke pomoći u splitskoj bolnici 25-godišnjaku su utvrđene teške tjelesne ozljede donje čeljusti. Slijedi podnošenje kaznene prijave.

Nadalje, u sukobu na Šolti teško ozlijeđen muškarac.

Dana 06. kolovoza 2023.godine oko 18 sati u Nečujmu na otoku Šolti, na plaži, došlo je prvo do verbalnog, a nakon toga i fizičkog sukoba između dva 50-godišnjaka s jedne strane i 46-godišnjaka s druge strane. Naknadno je liječničku pomoć zatražio 50-godišnjak kojem je utvrđena teška tjelesna ozljeda (lom prsta na nozi i napuknuće ručnog zgloba).

Dovršeno je kriminalističko istraživanje nad spomenutim 46-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela teške tjelesne ozljede. Prijava slijedi redovnim putem. Kriminalističko istraživanje se nastavlja.