Presudile ‘nule’ u pet kola: Boris Pavić više nije trener Solina

Piše:

Posljednju pobjedu Solin je upisao još 21. rujna kao domaćin momčadi Bijelog Brda, a od tada su na konto Solinjana upisane samo ‘nule’. Tako su redom od izabranika pored Jadra bili bolji Šibenik, Kustošija, Croatia iz Zmijavaca, Dubrava i Dugopolje. 

Niz od pet poraza presudio je treneru Borisu Paviću s kojim se klub prijateljski razišao.

Nije poznato ime nasljednika Pavića, a već sutra od 14 sati težak raspored i tempo u drugoligaškom natjecanju donosi Solinu gostovanje u Zagrebu s drugom momčadi Dinama. 

Podsjetimo, Boris Pavić na klupu Solina stigao je na početku drugog dijela prošle sezone kada je posljednje mjesto pored Jadra bilo dovoljan alarm da se klub raziđe s dotadašnjim trenerom Mladenom Jurićem. Pavić je tada došao kao spasitelj, a uz angažman u Solinu, radio je i u Bosni i Hercegovini i to kao trener Viteza, Čelika, Rudara iz Kaknja i Širokog Brijega.
U Hrvatskoj je vodio nekoliko klubova – Glavice, Mladost, OSK, Hrvace i Junak.