U općini Cista Provo otvoren novi sretni park za vježbanje
Načelnik općine Cista Provo Božo Ćubić i regionalna menadžerica prodaje Hrvatske Lutrije Dubravka Lasić otvorili su park za vježbanje na otvorenom. Na adresi Ulica Sv. Petra 3 u Cisti Provo, općini u srcu Dalmatinske zagore, otvoreno je tako novo vježbalište, dvanaesto u nizu kojeg je financirala Hrvatska Lutrija.
– Iznimno smo sretni što s našom donacijom možemo doprinijeti lokalnom razvoju i dobrobiti zajednice Ciste Provo. Hrvatska Lutrija kontinuirano radi na stvaranju poticajnog okruženja za rast i razvoj svih stanovnika Hrvatske. Naša tradicija društveno odgovornog poslovanja je ono čime se ponosimo i što nas usmjerava u budućem djelovanju u javnom interesu – kazala je Lasić.
Natječaj za financiranje parkova za vježbanje jedna je u nizu aktivnosti provedenih povodom pedesetog rođendana Hrvatske Lutrije. Slučajnim odabirom izabrani su gradovi i općine diljem zemlje koji su tako ostvarili pravo na vrijednu donaciju. Jedini je uvjet bio da jedna od sprava za vježbanje bude prilagođena osobama s invaliditetom. Prilika za rekreaciju i druženje na zraku dobitna su kombinacija za dobro raspoloženje. Stanovnici Ciste Provo tako sada, zahvaljujući igračima Hrvatske Lutrije, imaju okupljalište za njegu sportskog duha i pozitivne energije.


