Puljak: ‘Dok Kerum sadi kupus, HDZ se ne može dogovoriti čiji je Marjan!’

Piše:

Izjave ministrice Marije Vučković kako je Marjan državna šuma komentirala je i Marijana Puljak, čelnica stranke Pametno.

– Dok koalicijaki partner sadi kupus i izvodi radove na secesijskoj vili bez odobrenja konzervatora, a HDZ lokalni i nacionalni se ne mogu dogovoriti je li Marjan državni ili gradski, sjetite se da je Marjan uništen! Devastiran, stabla posječena, vegetacija uništena, hlada na mjestima više nema. Bio državni ili gradski, nema ga više onakvog kakvog ste poznavali. Nekadašnja pluća grada Splita su uništena što dugogodišnjim nemarom i neradom, i Keruma i HDZ-a i SDP-a koji su drmali javnom ustanovom, što potkornjakom, što sanacijom o kojoj do dana današnjega nemamo niti slova na papiru – tvrdi Puljak koja ističe kako je sve, zapravo, napravljeno nelegalno:

– Nemamo nikakav pisani dokument iz kojeg bi saznali kakvi su radovi izvođeni na Marjanu, koliko je stabala posječeno, koliko stabala je uopće ukupno bilo na Marjanu.Tražili smo dokumente ponovo, a nekako mi se čini da će nas ignorirati ponovo – kaže Marijana Puljak na svom Facebook profilu.