U Solinu premijera dokumentarne emisije o Dini Levačić
U utorak 23. listopada s početkom u 19 sati u Domu kulture Zvonimir u Solinu premijerno će biti prikazana dokumentarna emisija o Dini Levačić “Molokai 3/7”.
U dokumentarnoj emisiji riječ je o preplivavanjima Dine Levačić u 2018. godini, odnosno kanalu Molokai i pokušaju preplivavanja od Visa do Splita, za što su joj nedostaja tri kilometra.
Predviđeno je da će događaj trajati sat vremena, a ulaz je za sve zainteresirane slobodan.
Ova 22-godišnja studentica Edukacijsko- rehabilitacijskog fakulteta, s adresom u Mravincima prva je Hrvatica koja je preplivala La Manche. Usto, druga je žena na svijetu koja je dostigla Trostruku krunu u 90 dana i šesta osoba uopće kojoj je to pošlo za rukom.
Trostruka kruna uključuje preplivavanje kruga oko Manhattana, te kanala Catalina i La Manche.
Također, ova perspektivna plivačica često je humanitarno plivala kako bi pomogla onima kojima je pomoć potrebna.
S obzirom na sva njezina dosadašnja postignuća, nema sumnje da će dokumentarna emisija biti pun pogodak, stoga, svi zainteresirani – 23. listopada u 19 sati u Solin!


