Split: Dvojac pustio u stan, oni izvukli pištolj i napali ga
Dva muškarca opljačkala su u utorak ujutro 48- godišnjeg Splićanina. Dogodilo se to u njegovom stanu u centru Splita, a on počinitelje poznaje. Naime, sam ih je pustio u stan. Vjerojatno nije ni promislio što bi se uskoro moglo dogoditi.
Jedan od muškaraca ubrzo je izvukao pištolj i zaprijetio ovome, a sve s ciljem da im preda novac. Da bi bili što uvjerljiviji, jedan od njih ga je i fizički napao. Njemu nije preostalo ništa drugo nego da im novac i preda. Radi se o nekoliko tisuća kuna. Kada su dobili što su tražili, muškarci su jednostavno otišli dalje.
Policiji je cijeli slučaj prijavljen pa rade na tome da što prije pronađu počinitelje, što ne bi trebalo biti teško s obzirom na to da ih oštećeni poznaje.


