Pogledajte vruće ljetne scene sa snimanja spota “Na suncu” klape Sveti Florijan
Nakon što je klapa Sveti Florijan odradila sjajan nastup na ovogodišnjem CMC festivalu u Vodicama zajedno s Nives Celzijus i pjesmom “Biondina”, tijekom ponedjeljka je snimljen video spot za novu pjesmu “Na suncu”. Radi se o veseloj ljetnoj pjesmi koju će popularna vatrogasna klapa iz Žrnovnice izvesti na 55. Splitskom festivalu.
Spot je, u produkciji AS Medie, snimljen na plaži u Podstrani, točnije u Strožancu. Glavne uloge u spotu imaju klapski bas Hrvoje Lovrić, koji je upravo na ovoj pjesmi prvi put pokazao svoje vokalne solističke sposobnosti, te mlada i atraktivna Andrea Novaković.
Osim što spot vrvi smiješnim scenama, bogatu produkciju dodatno će obogatiti podvodne snimke, kao i brojne zračne snimke snimane dronovima.
– Ovo je već drugi spot kojega snimamo za neki festival u kratko vrijeme, ali moram reći da se ne sjećam kad sam se na snimanju spota zadnji put ovako nasmijala. Scenarij je jako zabavan i gledatelji će uživati od prve do posljednje sekunde spota. U spotu glumim konobaricu koja poslužujem momke koji su se došli na plažu udvarati mladoj dami – rekla je Ana Biočić, pjevačica koja članica ove vesele klape od prvoga dana.
Pjesmom “Na suncu” tako se klapa se vraća na Splitski festival nakon jednogodišnje pauze, a do sada su na Prokurativama nastupili pjesmama “Di si nekad bila”, “Nakon dugog lutanja” i s legendarnom “Kako ću joj reć da varin”, s kojom su ostvarili apsolutnu pobjedu na jubilarnom 50. izdanju ovog glazbenog festivala
Glazbu i stihove za pjesmu “Na suncu” potpisuje legendarna splitska pjesnikinja Helena Papić koja je na Splitskim festivalima ostvarivala značajne uspjehe. Produkciju pjesme potpisuje Leo Škare.
Premijera spota “Na suncu” bit će ovoga petka na CMC televiziji.


