Torcida kup: Favoriti prošli dalje

Piše:

U dva susreta veterana u 2. kolo prošli su Seljak iz Livna i Torcida Mertojak. Golom Boška Perajice Seljak je izbacio Firule 1967, dok je Mertojak penalima bio bolji od Elektroprijenosa nakon što je u igri završilo bez pogodaka. Marino Biliškov je promašio odlučujući penal.

Kod mladih dalje su prošli svi favoriti: Konoba Tomić Brač, Il victum Kružni tok i prošlogodišnji osvajač turnira Torcida Istok CB Plava kava. Ivo Prugo je bio strijelac za minimalnu pobjedu bračana, dok su ostali favoriti s uvjerljivih 5 golova razlike bili bolji od svojih protivnika.

Rezultati:

Firule 1967 – MNK Seljak Livno 0-1

Elektroprijenos – Torcida Mertojak veterani 2-3 (0-0)

Torcida Drniš – MNK Konoba Tomić Brač 0-1

Stari plac – Torcida Istok CB Plava kava 0-5

Galapagos  – Il victum Autoškola Kružni tok 2-7

Večeras neizvjesno

U večerašnjim dvobojima očekujemo odlične i neizvjesne utakmice. Jedina veteranska utakmica je ona u 19 h kada će Sv.Jakov iz Dicma pokušati preko MNK Pirovac u 2.kolo.

Sokoli će pokušati preletjeti Okruk, dok Opuzenci traže prolaz pokraj MNK Marina. Najzanimljivi dvoboj je onaj Matende i Soče kontra Torcide Kman, a odličnu utakmicu očekujemo između Cluba 3 i MNK Strožanac.

Raspored:

19:00  Sv. Jakov Kon. Barkarola-MNK Pirovac Spalladium

20:00  Lov.udruga Sokol Ružić – MNK Okruk

21:00  Hattrick Jerry Opuzen – MNK Marina

22:00  Matenda i Sočo – Torcida Kman

23:00  Club 3 – MNK Strožanac