Solin: Ove srijede snimanje serijala “Lijepom našom”

Piše:

Ove srijede, s početkom u 19 sati, u novoj školskoj sportskoj dvorani Arapovac, uz Osnovnu školu kraljice Jelene, održat će se snimanje serijala “Lijepom našom”.

Scenaristički i režijski, emisija je zamišljena kao show najpoznatijih zvijezda hrvatskoga glazbenoga ozračja, kada je u pitanju hrvatska narodna i zabavna glazba, ali i najboljih kulturno – umjetničkih društava, klapa i vokalnih skupina, tamburaških i narodnih sastava s područja u kojem se snimanje održava.

Osim glazbenog dijela emisije, tijekom emisije se kroz razne rubrike obrađuju područja kulturne materijalne i nematerijalne baštine toga područja, turizma i zanimljivosti, starih zanata, gastronomije, enologije, običaja, tradicijskog ruha i slično.

Ulaznice po cijeni od 20 kuna već su u prodaji u Suvenirnici  Zvonimir, Kralja Zvonimira 69, Solin.