Humanitarna akcija “Heart of the dance” oborila sva očekivanja mlade organizatorice

Piše:

“Ponosna sam na sebe što sam uspjela sve ovo organizirati”, rekla je 18-godišnja organizatorica Lea Radanović, koja je po prvi put organizirala humanitarnu akciju. Prošlu subotu bilo je rasplesano i veselo u amfiteatru MKC Doma mladih, a sve s jednim ciljem- za pomoć Udruzi “Srce”. 

Uz program prepun zanimljivosti, plesa, zabave i pozitivne energije, publika je prepoznala ovu hvalevrijednu akciju. Neočekivani broj posjetitelja ispunio je cijeli amfiteatar, a svi su zadovoljno plesali tijekom cijele večeri. Koncert je bio velik i uspješan, a atmosfera vesela, prijateljska, rasplesana i raspjevana. Program se sastojao od 60 točaka, a nastupilo je 60 grupa sa sve skupa tisuću plesača. Plesači su bili od onih najmlađih pa sve do pravih profesionalaca. Nastupila je pjevačica Domenica Žuvela, Roko Blažević i Udruga “Zlatni mikrofon”

Mlada i entuzijastična organizatorica rekla je kako je ponosna na sebe i i svoj tim prijatelja koji su joj pomogli sve organizirati  i održati program pod kontrolom. 

– Pozitivna energija vladala je cijelu večer. Ipak, kada se daje od srca sve vrijedi mnogo više. Svi su zadovoljni i ponosni. Čak su i dva člana udruge “Srce” prisustvovala događaju. 

Lea kaže da  joj je najveća podrška u projektu bila njena obitelj i instruktorica plesa Josipa Baliban koja joj je veliki uzor u životu. 

– Prvi projekt je završen, a nadam se da će ih biti i još. Sav trud i ulaganje se isplatio, a ovo sve mi je bio jedno veliko zadovoljstvo, a ljubav prema plesu je još veća i snažnija. Nadam se i ubuduće ovakom velikom odazivu,bogatom programu i uspješnom ishodu, zaključila je pozitivna Lea. 

Mlada 18- godišnjakinja želi biti primjer svojim vršnjacima i dokazati kako se može doći do pozitivnih ideja, a da je za sve potrebno malo volje, truda i dobrog srca. Lea, svaka čast!