Je li Pešić postigao gol na Aldo Drosini?

Piše:

Nogometaši Splita propustili su niz zicera na gostovanju u Puli, nadigrali su Istru u svim segmentima, međutim utakmica je završila bez postignutih golova. Barem smo tako mislili dok nam kolege novinari iz Pule nisu ukazali na sporni trenutak iz 60. minute susreta. Tada je Ivan Pešić nakon ubačaja iz slobodnjaka tukao glavom sa sedam metara, obranio je vratar Brkić, tako se činilo, ali televzijske snimke su kasnije pokazale da je lopta prešla gol liniju. Bio je to po svemu sudeći pogodak za Split, zaslužen po prikazanoj igri, no sudac Marko Matoc i njegovi pomoćnici to nisu vidjeli. 

Crveni se tako vraćaju s bodom u Split, nije rezultat toliko ni bitan u ovoj situaciji, ali sigurno bi Goran Sablić i njegova momčad radije putovali nazad sa spoznajom da su prekinuli golgeterski post koji se sada produžio na sedam utakmica. 

Na kraju su nam rekli kako je i kontrolor suđenja nakon utakmice pregledavao snimku i utvrdio kako ne može sa sigurnošću reći da li je lopta prešla liniju iako je bliže mišljenju da je pogodak bio.