BEZ POGODAKA PROTIV ISTRE

Rijeka izvukla bod na Drosini s igračem manje

Piše:
Foto: NK Rijeka

NK Istra 1961 i HNK Rijeka odigrali su bez pogodaka u susretu 35. kola SuperSport HNL-a, u utakmici koja je ponudila puno borbe, nekoliko velikih prilika i crveni karton za goste iz Rijeke.

Rijeka tijekom prvog dijela nije stvorila ozbiljniju priliku, a dodatnu pažnju privukla su događanja na tribinama. Dio navijača Armade napustio je južnu tribinu nakon što policija dio skupine nije pustila na stadion.

S igračem više Istra je u nastavku pritisnula Rijeku i dvaput pogodila okvir gola. Najprije je prečku zatresao Samuli Miettinen, a potom i Vinko Rozić atraktivnim pokušajem loba preko Todorovića.

Ipak, najbolju priliku u završnici imala je Rijeka. U 91. minuti Daniel Adu-Adjei sjurio se prema golu domaćih, prebacio vratara Franko Kolić, no lopta je dirala stativu i otišla pokraj gola.

Ovim remijem Rijeka je ostala četvrta, bod iza NK Varaždin, dok je Istra na petom mjestu s jednakim brojem bodova kao NK Lokomotiva Zagreb, ali uz nešto bolju gol-razliku, prenosi Index.