Dambrauskas: ‘Željeli smo pobijediti pred divnom publikom, bili smo prespori u otvaranju igre’
– Željeli smo pobijediti pred ovom divnom publikom, ali igrali smo protiv jako dobre momčadi, dosadašnjeg lidera. Bilo je trenutaka u utakmici kada su oni bili dobri i trenutaka kada smo dobri bili mi. Na kraju mislim da smo mi bili bliži pobjedi. Nisam zadovoljan bodom. Ovo je bila tek bitka, pravi rat za titulu tek počinje”, izjavio je Dambrauskas.
– Osijek nam je uskraćivao prostor i bili smo prespori u otvaranju igre. To je bio naš problem u prvom dijelu. U drugom smo s promjenama došli do prostora, bili opasniji, ali nismo uspjeli doći do pobjede.”
– Zimske pripreme su ključ za naš napredak. Moramo iskoristiti vrijeme za poboljšanja. Imamo sve preduvjete za napredak, navijače, igrače i dobrog predsjednika. Ljudi su počeli vjerovati u nas i mi moramo ovako nastaviti”, zaključio je.


