ŠOK UOČI WIMBLEDONA

Petra Marčinko predala polufinale WTA turnira u Eastbourneu

Piše:
Foto: Marija Lozančić/HTS

Hrvatska tenisačica Petra Marčinko nije uspjela završiti polufinalni dvoboj WTA turnira iz Serije 250 u engleskom Eastbourneu. Dvoboj protiv Amerikanke Madison Keys završio je predajom 20-godišnje Zagrepčanke nakon izgubljenog prvog seta.

Od samog početka susreta bilo je vidljivo da Marčinko ima određenih zdravstvenih problema. Iskusna Amerikanka iskoristila je to i prvi set riješila u svoju korist rezultatom 6:1, nakon čega je hrvatska tenisačica odlučila predati meč.

Iz Hrvatskog teniskog saveza izrazili su nadu da nije riječ o ozbiljnijoj ozljedi.

Nadamo se da nije ništa ozbiljno i da će naša igračica za nekoliko dana biti spremna za svoj premijerni nastup na Wimbledonu – poručili su iz HTS-a.