Pronađena pjevačica Sinead O’Connor
Policija je objavila da je irska pop zvijezda Sinead O’Connor pronađena živa i zdrava u ponedjeljak, nekoliko sati nakon što je prijavljen njezin nestanak, objavili su mediji.
Policija je stigla u čikaško predgrađe da provjeri što je s pjevačicom, nakon što je anonimna osoba nazvala telefonom te izrazila zabrinutost zbog njezina nestanka.
Muškarac je rekao da je pjevačica nestala u nedjelju u šest ujutro po lokalnom vremenu, kad je krenula na biciklističku utrku.
RANIJE OBJAVLJENO
Policija u čikaškom predgrađu Wilmetteu provjerava što se dogodilo s pjevačicom Sinead O’Connor, koja je nestala u nedjelju ujutro, objavila je policija.
O’Connor je navodno napustila Wilmette kako bi sudjelovala u biciklističkoj utrci u nedjelju u 6 sati ujutro po lokalnom vremenu i nije se vratila, navodi se u policijskoj izjavi.
Osoba koja je telefonom prijavila njezin nestanak izrazila je zabrinutost za njezinu dobrobit.
Kako piše agencija France presse, 49-ogodišnja pjevačica nedavno je na Facebooku objavila nekoliko zabrinjavajućih poruka. Prošle je godine također na društvenim mrežama sugerirala da se pokušala ubiti predoziranjem.


