PUNO POSLA

Od Trogira do Splita: Vatrogasne intervencije obilježile dan

Piše:
Foto: PIXABAY

Javna vatrogasna postrojba Grada Splita tijekom dana imala je više različitih intervencija na području grada.

U 16:22 sati zaprimljena je dojava o požaru plastičnog otpada u Doverskoj ulici u Splitu. Na intervenciju je upućena JVP Split s jednim vozilom i tri vatrogasca, a požar je uspješno ugašen.

U 18:30 sati vatrogasci JVP-a Split sudjelovali su u vatrogasnom osiguranju manifestacije koja se održavala u velikoj dvorani na Gripama. Na osiguranju je bilo jedno vozilo i tri vatrogasca.

Treća intervencija zabilježena je u 21:48 sati u Vukovarskoj ulici u Splitu, gdje je bila potrebna tehnička intervencija otvaranja vrata. Na teren je izašla JVP Split s jednim vozilom i četiri vatrogasca.

Osim intervencija na području grada Splita, zaprimljene su i proslijeđene dojave s područja Splitsko-dalmatinske županije.

U Trogiru je u 06:29 sati došlo do požara razvodnog ormara na jednom objektu. Na intervenciji je sudjelovala JVP Trogir s jednim vozilom i tri vatrogasca.

Na području Makarske u 08:00 sati vatrogasci su intervenirali radi uklanjanja grana sa stabla koje su prijetile padom. Na intervenciju je upućena JVP Makarska s jednim vozilom i dva vatrogasca.

U Trogiru su tijekom dana zabilježene još dvije tehničke intervencije otvaranja vrata stana. Prva intervencija dogodila se u 12:31 sati, a druga u 13:02 sati, pri čemu je u oba slučaja sudjelovala JVP Trogir s jednim vozilom i tri vatrogasca.