Dođite na Stari plac i pogledajte Prvenstvo Hrvatske u ragbiju 7
U subotu (6. lipnja) na igralištu RK Nada održava se seniorski turnir čiji će se pobjednik okititi naslovom Prvaka Hrvatske u ragbiju 7. Na turniru sudjeluje 6 momčadi, po tri iz regije Sjever i Jug, a raspoređeni su u dvije grupe. Prva dva mjesta iz svake grupe vode u polufinale. Uz momčad domaćina Nade sudjeluju još Lokomotiva, Makarska Riviera, Zagreb, Sinj te Mladost koja uz Nadu slovi kao jedan od favorita prvenstva.
Prošli tjedan mladostaši su deklasirali sve momčadi na kvalifikacijama u Regiji Sjever dok se Nada protekla dva tjedna vrijedno pripremala što daje trenerima Borozanu i Rešetaru za pravo vjerovati da će Nada obraniti titulu prvaka u “sedmici“.
Turnir započinje u 14.20 sati, polufinala su na rasporedu od 16.40 sati dok se finale igra u 18 sati. Svi koju dođu u subotu na Stari Plac će vjerujemo uživati u brzim i atraktivnim akcijama ponajboljih hrvatskih ragbijaša u ragbiju 7, atraktivnoj inačici ragbija koja se dogodine igra i na Olimpijskim igrama u brazilskom Rio De Janeiru.


