Evo kako će trgovine raditi na Badnjak, Božić i Sv. Stjepana

Piše:

Radno vrijeme trgovina

Interspar

U subotu će INTERSPAR hipermarketi raditi skraćeno do 17 sati. Skraćeno do 16 sati radit će INTERSPAR hipermarketi u Arena Centru u Zagrebu i u Mall of Split.
SPAR supermarketi također će raditi skraćeno do 16 ili 17 sati. Na Božić će SPAR i INTERSPAR trgovine biti zatvorene. U ponedjeljak će radno vrijeme poslovnica također biti prilagođeno i gotovo sve će trgovine raditi do 14 sati. Iznimka je INTERSPAR hipermarketa u Zadru, koji će raditi do 18 sati, te INTERSPAR hipermarketa u riječkom Tower Centru, koji će raditi do 21 sat.

INTERSPAR hipermarketi u trgovačkim centrima Mall of Split te Portanova Osijek taj će dan biti zatvoreni. Također SPAR supermarketi u šoping centru Supernova Zadar, na zagrebačkom Tuškancu, u Ulici Vincenta iz Kastva i u Poreču bit će zatvoreni., piše Danas.hr

Konzum

Trgovine Konzuma ovih božićnih blagdana radit će prema posebnom radnom vremenu. U subotu će raditi po skraćenom radnom vremenu, a u nedjelju i ponedjeljak bit će zatvorene.

Plodine

Plodine su prilagodile svoje radno vrijeme nadolazećim blagdanima. U nedelju poslovnice Plodina bit će zatvorene.

Lidl

Trgovine Lidla u subotu rade skraćeno, do 14 sati. U nedjelju i ponedjeljak njihove trgovine ne rade.

Kaufland

Trgovine Kauflanda u subotu rade od 7 do 16 sati. U nedjelju i ponedjeljak trgovine neće raditi.

Studenac

Studenac u subotu i ponedjeljak radi po prilagođenom radnom vremenu. U nedjelju su trgovine Studenca zatvorene.

City Center One

 City Center one Split na Badnjak radi do 17 sati. U nedjelju i ponedjeljak ti su trgovački centri zatvoreni.