U Big Brother kuću ušlo šest novih stanara, a četvero ih je iz Dalmacije

Piše:

Big Brother je uvijek pun iznenađenja pa je tako u ovu emisiju ušlo šestero novih stanara. Prvi koji je ušao bio je Luciano Plazibat, student novinarstva. Za sebe kaže da je veseo, hiperaktivan i iskren, a razlog njegovog ulaska je jedno iskustvo više u životu. Luciano je jedini od novih stanara koji je uša u glavnu Big Brother kuću, a stari stanari dočekali su ga s oduševljenjem.

Nakon Luciana, Veliki Šef odlučio je da u kuću ulazi 20- godišnja Splićanka, Karla Jakelić. Ona je studentica na splitskom pravu, iskrena i osjećajna, a kao razlog ulaska u kuću navodi želju za izazovom i upoznavanjem novih ljudi. 

Kao Karlinog para, Big Brother je izabrao Omišanina, Marina Novakovića. Marin je kao razlog prijave u BB naveo novo iskustvo, ali i mogućnost otvaranja novih poslovni prilika nakon showa.

Još jedna stanarka koja je ušla u kuću je Ana- Marija Brdek iz Velike Gorice. Ana-Mariji je životna želja osvojiti Oscar za najbolji scenarij, a prijatelji je smatraju vrckavom, naglom i spontanom. 

Njen par je Ana Krištof, Zagrepčanka koja radi kao promotorica kozmetike. Ona je ljubiteljica tetovaža, a prijatelji je smatraju smiješnom, zabavnom i poslušnom.

Posljednji kojega je Big Brother odabrao kao novog stanara je Nikola Sedlar. Ovaj Splićanin voli provoditi vrijeme u prirodi, repanje, a želi završiti i i knjigu koju trenutno piše. U Big Brother se prijavio zbog dobre zabave i iskustva. 

Vidjet ćemo kako će se novi stanari snaći u kući..