DOMOVINSKI POKRET SDŽ

“Mnogi strahuju od uspjeha ministarstva demografije, posebno Marković i njen duhovni otac Tomić”

Piše:

Nakon što je ministar demografije Ivan Šipić oštro odgovorio novinarima, pogotovo Anti Tomiću, koji su se uhvatili na efikasnost njegova ministarstva, ogranak stranke Domovinski pokret splitsko-dalmatinske županije također se osvrnuo na uvrede upućene ministru. Objavu prenosimo u cijelosti.

Ministarstvo demografije i ministar Šipić još jednom su se našli na udaru zlonamjernih komentara. Na napade i uvrede Ante Tomića nećemo se ni osvrtati, jer čovjek ima teški poremećaj koji mu priječi napisati bilo što lijepo i afirmativno o bilo kome u ovoj državi.

Međutim, istup SDP-ove saborske zastupnice i gradonačelnice Supetra zaslužuje posebnu pažnju zbog nastojanja da se zamjenom teza i prizemnim podvalama pokuša diskreditirati misija Ministarstva demografije.

Glavna teza Ivane Marković glasi kako ministar demografije i njegovi savjetnici žele ostaviti žene kući kako bi rađale. Marković pokušava podvaliti tezu kako je osnovna misija Domovinskog pokreta zarobiti i podrediti žene.

Riječ je o teškoj manipulaciji kojoj je jedini cilj izazivanje podjela u društvu.

Ovdje treba jasno naglasiti kako u ovom društvu postoje žene koje žele rađati, stvarati obitelj i biti uz svoju djecu. Zadatak je ovog društva i ministarstva stvoriti sve uvjete ženama koje žele biti majke da to i budu. Odnosno, da financijska komponenta ne utječe na planiranje obitelji.

Ministarstvo demografije i ministar Šipić na dobrom su putu da riješe ovaj problem. Baš iz ovih razloga u posljednje vrijeme svjedočimo učestalo napadima na ministra i ministarstvo demografije. Mnogi strahuju od uspjeha ovog ministarstva, a posebno Marković i njen duhovni otac Tomić.

Hrvatska sa što manje Hrvata, a što više stranaca ideal je za Markovićku. Ona je u svojoj glavi već složila plan pridobivanja nesretnih migranata koji bi jednog dana mogli dobiti naše državljanstvo. To je posljednje nada za uskrsnuće već davno preminule partije. I sada se našlo neko malo ministarstvo koje u ovoj zemlji želi više malih Hrvata. Pa kako ih nije sram?