Doris Dragović oduševila publiku na Prokurativama. Disalo se ‘na škrge’, ali atmosfera je bila fenomenalna…

Piše:

Doris Dragović razgalila je nekoliko tisuća Splićana koji su se natiskali u četvrtak navečer na Prokurativama, u vrućoj ljetnoj atmosferi. Redali su se hitovi, publika nije prestajala pratiti svoju omiljenu pjevačicu, a najviše je prisutne dirnula “Ti si moja ljubav stara” i “Šakom o’ stol“.

U publici su bila i brojna poznata imena poput bivšeg gradonačelnika Andre Krstulovića Opare, direktorice Turističke zajednice Splita Alijane Vukšić, pjevača Jole, Damira Kedže, košarkaša Dina Rađe i brojnih drugih.

U čast Olivera Doris je otpjevala “Vjeruj u ljubav”.

Sutra je na redu Retrospektivna večer Splitskog festivala, 61. po redu, na kojoj će se redati uspješnice Ive TijardovićaZdenka RunjićaLjube Stipišića Delmate i Jakova Gotovca. U subotu je večer novih pjesama.