POSLJEDNJI BOEM

Leon Lučić otpjevao narodnjački hit prije odlaska u zatvor: “Jednoga dana žalit će mnogi što me više nema”

Piše:
Foto: Screenshot HRT/Index

Bivši policajac i glumac Leon Lučić odveden je u istražni zatvor nakon što je sinoć ispitan u Županijskom državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici.

Prilikom izlaska iz policijskog kombija, Lučić je iznenadio okupljene pjevajući narodnjački hit “Posljednji boem”. „Jednoga dana žalit će mnogi što me više nema, ostat će pjesma i uspomena, na posljednjeg boema“, otpjevao je Lučić, privlačeći pažnju medija i prolaznika.

Podsjetimo, Lučić je široj javnosti poznat po ulozi u RTL-ovoj seriji Krim tim 2. Njegova karijera, nakon službe u policiji i glumačkog angažmana, obilježena je nizom kaznenih djela, uključujući pokušaj iznude, prijetnje smrću i fizičke napade, prenosi Index.

VIDEO pogledajte OVDJE.