PRVI DOJMOVI
Izbornik nakon pobjede nad Panamom: Trebala su nam ova tri boda da se dignemo
Nakon pobjede nad Panamom (1:0) u drugom kolu skupine L, kratki komentar je dao izbornik Zlatko Dalić.
- Vrlo teška i borbena utakmica. Protivnik jako opasan i okomit, izlazili su u kontre. Nismo u prvom dijelu mogli ništa iskreirati. U drugom smo dijelu bili bolji, tri boda su tu idemo dalje na iduću utakmicu. Uspjeli smo se izvući danas, trebala su nam ova tri boda da se dignemo i nastavimo dalje. Nadam se da će sada sve biti bolje – kratko je istaknuo izbornik Dalić.


