RASPUCANI BIJELI

Hajduk uvjerljiv protiv Shkendije na otvaranju priprema, Garcia dao priliku velikom broju igrača

Foto: Robert Matić / HNK Hajduk

Nogometaši Hajduka u prvom pripremnom dvoboju protiv makedonske Shkendije upisali su rutinsku pobjedu (4:0).

Već u trećoj minuti nakon što je Pukštas presjekao loptu Livaja je matirao vratara Amzaija, a sredinom prvog dijela raspoloženi Amerikanac nakon asistencije i sam se upisuje u strijelce. Opalio je po sredini gola s vrha kaznenog prostora, a vratar gostujuće momčadi slabo je reagirao te mu se lopta odbija u mrežu.

U nastavku dvaput još pogađa Michele Šego. Prvo je glavom poentirao u 66. nakon sjajne akcije. Huram je petom ostavio za Melnjaka koji precizno pogađa neometanog napadača Bijelih u kaznenom prostoru. Drugi put zabio je devet minuta kasnije nakon podvaljivanja Skoke.

Gonzalo Garcia dao je priliku većini igrača, a nakon prvih 45 minuta poslije kojih su svi promijenjeni, odlučio je da će Pajaziti i Žaper ostati do 70. minute. U 70. minuti umjesto Žapera i Pajazitija ponovno su se u igru vratili Hodak i Skoko.

Prvo poluvrijeme: Silić, Hrgović, Skelin, Marešić, Hodak, Žaper, Pajaziti, Pukštas, Brajković, Livaja, Skoko.

Drugo poluvrijeme: Ivušić, Karačić, Žaper, Raci, Melnjak, Pajaziti, Kutia, Brruti, Huram, Bamba, Šego.

Foto: Robert Matić/HNK Hajduk