Neno Belan šeće Splitom i pita se “A gdje si ti?”
Pjesma pod nazivom Božićna (A gdje si ti?) ili u prijevodu na engleski jezik Christmas miracle, autora Tomislava Mrduljaša, u izvedbi Nene Belana, “živi” u hrvatskom medijskom prostoru već godinu dana. Sada je pak snimljen i spot, u najlipšem gradu na svitu koji je sada u božićnom ruhu, što i priliči pjesmi koja u svom imenu ima Božić/ Christmas.
– Autor pjesme je Tomo Mrduljaš. Snimili smo je još prošle godine prije Božića, a u startu smo snimili i hrvatsku i englesku verziju. Nismo stigli napravit spot, pa smo to sada učinili. Pjesma će se sigurno vrtit u ovo predbožićno doba, pa zašto ne bi imali i spot?! Snimali smo spot uz pomoć Turističke zajednice grada Splita, na lokacijama grada Splita, posebno onima koje su u ovom blagdanskom ruhu… U spotu je glumica iz HNK Katarina Romac, mlada splitska glumica. – kazao nam je o samom spotu Belan.
Kako postoji i engleska verzija, pjesma možda jednog dana ode i u svijet.
– Palo nam je na pamet snimiti i englesku verziju, pa nam se na kraju svidjelo kako zvuči. A kako u spotu ne pjevam nego samo šetam gradom, odmah smo montirali i englesku verziju, kad smo već imali tu mogućnost. – pojasnio nam je Neno Belan.
Ako kojim slučajem niste čuli ovu pjesmu, sada imate priliku čuti obje verzije na našem portalu, baš kao i pogledati spot.


