ProminaTrek Drniš: Prva utrka Proljetnog treking kupa

Piše:

Planinarsko društvo Promina Drniš organizira 1. utrku proljetnog treking kupa pod nazivom ProminaTrek koja će se održati 21. veljače 2015. godine.Prijave natjecatelja se primaju do 15. veljače i to putem online prijavnice.

Utrka se sastoji iz dvije kategorije. Prva je jogging kategorija, koja je namjenjena šetačima, rekreativcima i svima onima koji se žele okušati u trekingu. Staza u ovoj kategoriji je duga oko 13 kilometara.

Druga je planinarska kategorija i namijenjena je iskusnim natjecateljima i rekreativcima. Staza je duga oko 20 kilometara i prolazi uzdužno čitavom Prominom, preko vrha Čavnovka do planinarskog doma na Promini.

Start utrke je 21. veljače 2015. godine u 10,30 sati s Trga dr. Franje Tuđmana u Drnišu. Organizator poziva sve planinare, trekere, ljubitelje prirode i sve one koji će to tek postati da se priključe ovom događaju.

Sve detaljne informacije mogu se pronaći na ovom linku.