KOMPLETIRANA SKUPINA E
Ekvador šokirao Njemačku i izborio nokaut fazu, Obala Bjelokosti rutinski svladala Curaçao
Večerašnjim ogledima zaključena je skupina E, Ekvador je senzacionalno svladao Njemačku 2:1 dok je Obala Bjelokosti slavila protiv Curaçaoa (2:0).
Već u drugoj minuti Sane je donio Njemačkoj prednost, uzvratio je u sedmoj Angulo za Ekvador da bi za preokret pogodio Piata u 77. minuti i donio povijesnu nokaut fazu. Pogotcima Nicolasa Pepea u drugom poluvremenu Obala Bjelokosti svladala je Curaçao te također izborila šesnaestinu finala.
Ovaj rasplet ne odgovara našoj reprezentaciji, ako Hrvatska remizira s Ganom, završit će treća s 4 boda i ide ispod Ekvadora jer će imati -1 gol-razliku. To može biti problem u kontekstu utrke za osam najbolje trećeplasiranih momčadi u slučaju da Hrvatska bude treća.


