Dinamo se prošetao do pobjede u Koprivnici i vratio se na vrh
Iako je Slaven Belupo imao idealno otvaranje i poveo već u 2. minuti kad je Josip Mitrović zatresao mrežu Ivana Filipovića, Dinamo se prošetao do pobjede (5:2) u Koprivnici, te se vratio na vrh ljestvice HNL-a.
Miha Zajc je izjednačio samo tri minute kasnije, Dion Drena Beljo je u 23. minuti iskoristio „poklon“ Ivana Ćubelića za 1:2, a onda je utakmica „ubijena“ već do poluvremena. Ismael Bennacer je pogodio s distance u 35. minuti, dok je Zajc u prvoj minuti nadoknade svojim drugim golom postavio nedostižnih 1:4.
U nastavku je i Beljo postao dvostruki strijelac (57.), e da bi u 75. minuti na 2:5 smanjio Ivan Lepinjica, najbrži u reakciji nakon šuta Adriana Jagušića i nedovoljno dobre obrane Filipovića.
Dinamo ima 35 bodova, jedan više od Hajduka, dok je Slaven Belupo ostao na 25 bodova.


