PRVI DOJMOVI

Dalić nakon pobjede: “Prve dvije tekme sam bucao. Ovo je prava Hrvatska”

Piše:
Foto: DN

Prvi je pred kamere nakon pobjede nad Ganom stao izbornik reprezentacije Zlatko Dalić.

  • Velika pobjeda. Šest bodova. Teška utakmica protiv protivnika koji igra jako dobro. Promijenili smo taktiku i način igre i bilo je sjajno. Ono što smo danas pokazali jest to da smo se vratili na stare postavke kao i prethodnih devet godina. To je to. Prve dvije tekme sam bucao, ali ovo je bila prava Hrvatska. Napravili smo svoj cilj, prošli smo grupu. Danas se vraćamo u naš kamp i spremamo se za sljedeću utakmicu koja je ubrzo pred nama. Vjerujem u ono što mi radimo, a oni su mi vratili. Sve je bilo dobro. Normalno da protivnik složi pokoju šansu, da padneš. Moramo ostati čvrsto na nogama. Zaboraviti pobjedu, okrenuti se sljedećoj utakmici. Nema mjesta euforiji, moramo mirno stati na loptu i idemo dalje – rekao je.