Osvanuo novi natpis na Mejama: “Opara i Kerume fala van što jedini nemamo igralište”

Piše:

Već je dobropoznato da Splitom u zadnje vrijeme vlada totalni nered, a pojavljuje se sve veći broj grafita koji prozivaju vladajuće.

Nakon što je nekoliko puta preko grafita prozvan pročelnik Ureda  konzervatora u Splitu Radoslav Bužančićvoditelj Službe za Staru gradsku jezgru Goran Nikšić, ovaj put aktivisti su odlučili prozvati splitske gradonačelnike, nekadašnjeg Željka Keruma, Ivu Baldasara i sadašnjeg Andru Krstulovića Oparu.

U ulici Stjepana Gunjače tako je osvanuo grafit: “Opara i Kerume fala van što jedini nemamo igralište. A Baldasar?” U nastavku slijedi: “Za proslavit dan kotara. Sramite se. A Baldasar?” i u kutu ispod prekriženo SDP.

Na istom mjestu prije nekoliko dana osvanuo je grafit koji je također prozvao Keruma i Oparu zbog igrališta kojeg kvart Meje još nema. 

Grafiti koji su osvanuli u centru grada izbrisani su ekspresno brzo, kao i prijašnji na Mejama, a sad ćemo vidjeti koliko će brzo komunalne službe ukloniti ovaj novonastali grafit..