Stranka Pametno poziva na tribinu “Budućnost će biti sjajna”

Piše:

Svijet je iz godine u godinu sve bolje mjesto za život. I nema razloga da se tako ne nastavi. Budućnost će biti sjajna, puna mogućnosti za sve nas. Pitanje je kako se snaći u svemu tome. Odgovor je jednostavan, a o njemu ćemo govorimo na tribini.

Tim je riječima stranka Pametno najavila tribinu “Budućnost će biti sjajna”, koja će se održati u četvrtak, 5. studenog, od 19 sati u Domu mladih (Multimedijalni kulturni centar). Predavači su prof. dr. sc. Ivica Puljak i prof. dr. sc. Alen Harapin, a moderirat će prof. dr. sc. Željko Domazet.

– Dođite i poslušajte što imamo reći o budućnosti koja nas čeka, podijelite s nama vaše vizije, nade, projekcije, razmišljanja, pa čak i strahove ako ih imate. Dobrodošli u budućnost! – poručuju.