U TIJEKU POTRAGA
Akcija na moru kod Šolte: Skiper nestao nakon pada s katamarana
U akvatoriju otoka Šolte u nedjelju ujutro dogodila se pomorska nesreća nakon što je skiper s charter katamarana završio u moru. Dojava o događaju zaprimljena je oko 9 sati, a na teren su odmah upućene sve nadležne žurne službe.
Prema informacijama policije, okolnosti pod kojima je skiper pao u more za sada nisu poznate, kao ni njegovo zdravstveno stanje.
U potragu su uključeni djelatnici Lučke kapetanije i pomorske policije, koji intenzivno pretražuju područje na kojem se nesreća dogodila. Iz Ministarstva mora potvrđeno je da u akciji sudjeluju plovila Lučke kapetanije.
Nadležne službe nastavljaju potragu, a više informacija o ovom događaju očekuje se nakon završetka očevida i prikupljanja svih relevantnih činjenica.


