Topli sendviči, kebabi, ćevapi, hamburgeri, pizze, piletine, miješano meso, tortilje, pomfrit, sve to primamljivim okusima oduševljava Splićane i njihove goste u ponudi Fast fooda 'Gricko'.
Tradicija Fast fooda 'Gricko' seže još u prošlo stoljeće sve do davne 1998. godine, kada je priču pod imenom ‘Gricko’ započela Ivana Melvan, a od ove godine splitsku adresu prepustila kćeri Vani i zetu Damiru, koji su uspješno nastavili put dobro utabanim koracima.
Ono što 'Gricka' čini posebnijim od drugih servisa ‘brze hrane’ je izrada vlastitih peciva i proizvoda od kruha bez aditiva, koji daju poseban okus ionako ukusnim jelima iz ponude. Kako bi Vana i Damir uspješno zadovoljili i najistančajnija nepca, oni svakog jutra dobavljaju svježe meso i povrće te se trude osmisliti nove proizvode kojima bi upotpunili ionako bogatu ponudu.
Novitet je i ulaganje u sam objekt Fast fooda u suradnji s tvrtkom ‘Radić gradnja’ iz Okruga Gornjeg, kojim vlasnici žele dodatno istaknuti ulaganje u kvalitetu.
Fast food 'Gricko' već je godinama omiljeno mjesto brze hrane, a vrijeme je da se i vi počastite i kušate nesvakidašnje proizvode zdrave ‘brze hrane’ u 'Gricka'. Možete to učiniti osobno ili pak za dostavu nazvati na broj 021/643-391.
Proizvode iz 'Gricka' moguće je pronaći i na online platformi Dobartek.hr, a za sve željne odlične spize ‘Gricko’ je otvoren od ponedjeljka do četvrtka od 9 do ponoći, petkom i subotom od 9 do 1 sat dok nedjeljom i blagdanima fast food radi od 12 do ponoći na Ulici Domovinskog rata preko puta ‘Općine’.