Radovi na Glorijetu se bliže kraju: “Po guštu svakog od nas”
Privode se kraju radovi koji su se prošlih mjeseci odvijali na Glorijetu. – izvijesto je gradonačelnik Solina Dalibor Ninčević.
– Pored raznolikih pratećih sadržaja, našim sugrađanima i gostima će uz novouređeni ured Turističke zajednice na raspolaganju biti i Art caffe, moderno parkiralište, prostorije javnog wc-a i wc za osobe smanjene pokretljivosti.
Posebno me raduje što će naši najmlađi moći nesmetano uživati u igri na novouređenom dječjem igralištu koje je prilagođeno i djeci s teškoćama u razvoju (za mame i bake ima dovoljno klupa za dok se djeca igraju).
Jedva čekamo trenutak u kojem ćemo vas pozvati na otvaranje i istraživanje svega novog što nas čeka na Glorijetu. Siguran sam da će biti po guštu svakog od nas. – napisao je na svom Facebooku solinski gradonačelnik.


