Brač: Provalio u kuću i opljačkao je Piše: DN PIXABAY 16. 04. 2019. Jučer u mjestu Sutivan na Braču nepoznati počinitelj provalio je u prostorije vikend-kuće. Otuđena je bijela tehnika i drugi predmeti, a počinjena materijalna šteta se cijeni na oko 15 tisuća kuna. Policijski izvidi su u tijeku. « Kaštel Gomilica: Izbio požar u obiteljskoj kući Nova Odluka o socijalnoj skrbi: Kvalitetnija skrb za najpotrebitije stanovnike Splita » Još iz kategorije: NOVA SENZACIJA Marino Bloudek ispisao povijest! Hrvatski atletičar osvojio europsko srebro na 800 metara NAPADAČ BIJELIH Anđelo Šutalo: ,,Ovo je moja prva seniorska sezona, nisam mogao zamisliti da ću ovoliko igrati” TRENER BIJELIH Gonzalo Garcia: “Moramo biti ponosni što smo u playoffu, Rakow je dugo u Europi i iskusna su momčad” © Sva prava pridržana 2026. Dalmacija News Impressum | Pravila privatnosti
NOVA SENZACIJA Marino Bloudek ispisao povijest! Hrvatski atletičar osvojio europsko srebro na 800 metara NAPADAČ BIJELIH Anđelo Šutalo: ,,Ovo je moja prva seniorska sezona, nisam mogao zamisliti da ću ovoliko igrati” TRENER BIJELIH Gonzalo Garcia: “Moramo biti ponosni što smo u playoffu, Rakow je dugo u Europi i iskusna su momčad”
NAPADAČ BIJELIH Anđelo Šutalo: ,,Ovo je moja prva seniorska sezona, nisam mogao zamisliti da ću ovoliko igrati” TRENER BIJELIH Gonzalo Garcia: “Moramo biti ponosni što smo u playoffu, Rakow je dugo u Europi i iskusna su momčad”
TRENER BIJELIH Gonzalo Garcia: “Moramo biti ponosni što smo u playoffu, Rakow je dugo u Europi i iskusna su momčad”