Drama okončana: Napadač iz Požege oduzeo si je život
Policija je potvrdila da je napadač na supružnike u Pavlovcima kod Brestovca počinio samoubojstvo.
Podsjećamo, nešto prije 8 sati došlo je do pucnjave. Policija je ubrzo zatvorila za promet cestu Požega – Pakrac.
Navodno su stradali supružnici – žena ima prostrijelnu ranu ramena, a muškarcu je propucan trbuh. Odmah su odvezeni na operaciju i izvan životne opasnosti su. Budući da je treća osoba, koja je sudjelovala u pucnjavi, bila zatvorena u obiteljsku kuću i prijetila da će se ozlijediti pozvana je Specijalna jedinica policije iz Osijeka, javlja Dnevnik.hr.
O nesretnom događaju oglasio se Sindikat državnih i lokalnih službenika i namještenika RH.
Napadač je bivši zatvorenik, a ranjeni su pravosudni policajac i njegova supruga. Sindikat navodi kako je napadač već ranije prijetio pravosudnom policajcu o čemu je obaviještena policija i sud koji ga je usprkos tome prije mjesec dana pustio iz zatvora.
Bivši zatvorenik je sada svoju prijetnju i ostvario nastrijelivši pravosudnog policajca i njegovu suprugu puškom sačmaricom na kućnom pragu njihova doma.


