Intervencija policije u splitskom kafiću: Drogu našli i kod konobara, prodavao je kokain u komadima

Piše:

Četiri osobe privedene su nakon ulaska specijalnih snaga u ugostiteljski objekt u ulici Ruđera Boškovića u Splitu. Svo četvero privedenih imali su drogu. Trojica manju količinu, za vlastitu uporabu, dok je četvrti imao 6.35 grama kokaina.

Baš je taj četvrti, 36-godišnjak, bio konobar u objektu koji je doživio raciju policije. Droga je bila podijeljena u čak osam komada koji se, po nekim informacijama, u ‘splitskom podzemlju’ prodaju i do 600 kuna.

U policiji su završili i 30-godišnjak, 31-godišnjak i 25-godišnjak, a susjedi obližnjih zgrada potvrđuju kako su u objektima na Splitu 3 česte reakcije policije, ali da je jedna bila i prije dva dana u istom lokalu.

Sličan slučaj dogodio se i prije tri godine kada je zbog prodaje droge ispod šanka pod istragom završila i konobarica koja je imala 30 tableta ecstasyja te 15 grama MDMA.