Messi uzeo pauzu: Napustio reprezentaciju Argentine, budućnost pod upitnikom

Piše:

Situacija se ne smiruje ni nakon što su slegli dojmovi s ruskog Mundijala. Argentinski TNT Sports otkriva kako je Lionel Messi uzeo (zasad) privremenu pauzu od igranja za nacionalnu vrstu.

U dogovoru s privremenim izbornikom Lionelom Scalonijem odlučio je da neće nastupati za reprezentaciju do kraja godine. To znači da će propustiti dvije prijateljske utakmice u SAD-u i jednu protiv Brazila u Saudijskoj Arabiji.

Messi je, prema pisanju TNT Sportsa, blizu i trajnom povlačenju iz reprezentacije, ali je zbog dobrih odnosa s predsjednikom Saveza Claudiom Tapijom odlučio konačnu odluku staviti na čekanje.

Messi bi konačnu odluku trebao donijeti kada Argentina dobije novog izbornika. Sljedeća velika reprezentativna akcija je Copa America 2019. u Brazilu, a kako sada stvari stoje, vrlo je neizvjesno hoće li Messi predvoditi Gauče na kontinentalnom natjecanju Južne Amerike. – piše Gol.hr