Lijeva protiv desne strane Neretve

Piše:

U ponedjeljak, 21. prosinca, u Sportskoj dvorani u Metkoviću sa početkom u 16:30 sati u malom nogometu snage će odmjeriti lijeva i desna strana Neretve. Prvo će na teren snage odmjeriti dječaci dobne skupine do 10 godina, zatim veterani i na kraju izborne selekcije lijeve i desne strane. Na početku i između utakmica slijedi zabavni sadržaj uz brojna iznenađenja.

Teške životne priče Mateja i Marija ponukali su njihove prijatelje, poznanike, znance, sugrađane, da udruže snage i zajedno sa malonogometnim klubom Metković organiziraju humanitarni, zabavni i sportski spektakl u svrhu prikupljanja novca za njihovo liječenje. Matej Musulin boluje od meduloblastoma,tumora središnjeg živčanog sustava dječje dobi, a Mario Skočibušić od karcinoma na mozgu. 

Obojici su potrebni ljekovi koji su izrazito skupi, stoga organizatori pozivaju sve da kupnjom karte od 20 kuna date svoj doprinos u liječenju Mateja i Maria, te da bodrenjem sa tribina svi zajedno jasno damo znak da nisu sami.