Andrijašević predstavljen na Maksimiru: “Drago mi je što će odšteta za mene pomoći Hajduku”
Franko Andrijašević danas je predstavljen na Maksimiru kao novi igrač Dinama. Andrijašević je s Dinamom potpisao petogodišnji ugovor, a Hajduk je na ime ovog transfera dobio 750 tisuća eura.
– Jako sam sretan i zadovoljan što sam došao u Dinamo. Prije nego se okrenem budućnosti, želim se zahvaliti Hajduku na svemu jer su me odgojili, ali ovo je ipak korak više u mojoj karijeri. Dinamo je veliki klub koji stalno osvaja trofeje i igra europska natjecanja, ambicije su velike i dolazak ovdje je za mene golemi sportski izazov – rekao je Andrijašević na predstavljanju.
– Svakako bih htio reći da mi je drago što će odšteta koju će Hajduk dobiti za mene pomoći igračima i radnoj zajednici u financijskom smislu – dodao je Andrijašević.
Trener Dinama Zoran Mamić je kazao kako već odavno prati Franka, te je izrazio uvjerenje kako će donedavni veznjak “bijelih” donijeti dodatnu kvalitetu njegovoj momčadi.


