Masovna tučnjava navijača u Zagrebu: Policija privela 20 torcidaša
Letjeli su stolovi i stolice iz obližnjih kafića, a u jednom trenutku netko je zapalio i baklju. Policija je objavila kako su se potukli navijači.
Uoči nogometne utakmice između Lokomotive i Hajduka u nedjelju poslijepodne su se na zagrebačkoj Trešnjevci potukle dvije grupe navijača, nakon čega je policija privela 25 ljudi, od čega njih 20 iz gostujućeg kluba.
Policija je oko 15.15 sati zaprimila više dojava građana o tučnjavi dviju suparničkih grupa navijača na području Trešnjevke, a ujedno i o paljenju baklji te uništavanju inventara ugostiteljskog objekta.
Pripadnici policije odmah su izišli na teren kako bi uspostavili red te još uvijek postupaju na mjestu događaja i utvrđuju sve okolnosti masovne tučnjave.
Snimke sukoba koje su objavili internetski portali pokazuju veću skupinu ljudi s kapuljačama od kojih neki bacaju stolice.
Prema neslužbenim podacima sukob je izbio u jednom trešnjevačkom kafiću u kojem je zapaljena baklja te uništen inventar, a zatim se preselio na ulicu, piše 24sata.hr
Utakmica 29. kola Prve HNL Lokomotiva – Hajduk igra se u 19 sati na stadionu u Kranjčevićevoj.
Policijsko izvješće
‘Uoči nogometne utakmice između Lokomotive i Hajduka u nedjelju poslijepodne su se na zagrebačkoj Trešnjevci potukle dvije grupe navijača, nakon čega je policija privela 25 ljudi, od čega njih 20 iz gostujućeg kluba.
Policija je oko 15.15 sati zaprimila više dojava građana o tučnjavi dviju suparničkih grupa navijača na području Trešnjevke, a ujedno i o paljenju baklji te uništavanju inventara ugostiteljskog objekta.’


