Hajduk u četvrtak igra protiv Tobola u Kazahstanu

Piše:

Nogometaši Hajduka u četvrtak s počekom u 17 sati po srednjoeuropskom vremenu (21 sat po lokalnom) igraju uzvratnu utakmicu 2. pretkola Europa Konferencijske lige protiv Tobola u Kostanayu u Kazahstanu.

U prvom susretu odigranom na Poljudu momčad Jensa Gustafssona slavila je rezultatom 2:0, a oba pogotka postigao je Marin Ljubičić nakon asistencija Emira Sahitija i Gergőa Lovrencsicsa.

Hajdukovci na put za daleki Kostanay kreću u srijedu poslijepodne, a prije samog polaska na Poljudu će odraditi trening.

Između prve i uzvratne utakmice oba kluba su odigrala susrete u domaćim natjecanjima. Hajduk je u prvenstvu poražen od Osijeka na Poljudu rezultatom 2:1, a Tobol je u kazahstanskom kupu također poražen od Maqtaaral rezultatom 4:3.

Utakmicu će suditi četvorka iz Rusije: Vladimi Moskalev, Dmitri Mosyakin, Roman Usachev i Evgeni Kukuliak.