Čačić u novim problemima uoči nastavka kvalifikacija

Piše:

Izbornik Ante Čačić našao se u novim problemima oko postavljanja prvih 11 uoči utakmice protiv Finske (6.listopada) i Ukrajine (9.listopada).
Prema informacijama koje pristižu iz Engleske, stoper Liverpoola Dejan Lovren trpi velike bolove u leđima i preponama te je njegov nastup za reprezentaciju upitan.

-Iako igram za klub, uopće ne treniram. Najveći su mi problem leđa. Cijelo vrijeme igram pod tabletama, nije normalno da pred svaku utakmicu popijem četiri ili pet tableta, rekao je Dejan Lovren za Sportske novosti.

Nezgodnu ozljedu pretrpio je i lijevi bek Josip Pivarić, iskrenuvši gležanj u utakmici kijevskog Dinama kod Partizana. Utakmicu je odigrao do kraja, a dodatne pretrage pokazat će koliko je ozljeda ozbiljna. Izbornik Čačić također ne može računati na Vedrana Ćorluku, Tina Jedvaja i Matea Kovačića radi ozljeda.